Sempozyum Yeri ve Tarihi
2. Doğu Akdeniz Nörokütan Hastalıklar Günleri Nörofibromatozis Sempozyumu 29 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Başkent Üniversitesi Adana Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Kışla Sağlık Yerleşkesi' nde düzenlenecektir.

Katılım ücretsiz olup Türkiye Çocuk Nörolojisi Derneği ve Türk Pediatrik Onkoloji Grubu üyeleri toplantıya davetlimiz olarak katılmaktadırlar.

Sempozyum Dili
Kongre dili Türkçe’dir.

 

Kayıt Masası
Kayıt masaları 29 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında tarihleri arasında açık olacaktır.

 

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin merkezimize girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları sempozyumun sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

 

Sempozyum E-kitapçığı
Sempozyum kitapçığı  <KAYDET>' ten indirebilirsiniz.

 

Sempozyum Çantaları
Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masalarından verilecektir.

 

Teknik Destek Birimi
Sempozyum boyunca dizüstü bilgisayar, projeksiyon cihazı ve standart ses sistemi bulunacaktır. Sempozyum programında aksaklık olmaması için konuşmacıların programdan en az 6 saat önce sunumlarını sunum kontrol odasına teslim etmeleri rica olunur. Sempozyum sunumları kongre bilgisayarından yapılacağından, teknik sorunlar çıkmaması açısından kişisel bilgisayarların kullanılması konusunda ısrarcı olunmaması rica olunur

 

Sergi Alanı
Sempozyum boyunca katılımcı firmalar ürünlerini Sempozyum merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı Sempozyum boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

 

Davet Mektubu
Kaydını tamamlamış olan kongre katılımcılarına, toplantılara katılımlarını kolaylaştırmak amacıyla, talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir.